Haftanın Programı
Tarih Saat Yer Ev Sahibi Skor Konuk Takım Lig
29.08.2019 15:30 MARDİN MARDİN BŞ BAŞAKSPOR 2-1 KAHTA 02 SPOR ZTK
11.09.2019 14:30 BATMAN MEDİCALPARK BATMAN PETROL AŞ 1-3 MARDİN BŞ BAŞAKSPOR ZTK
24.09.2019 14:00 MARDİN MARDİN BŞ BAŞAKSPOR 0-2 ALTAY ZTK
28.09.2019 15:00 NUSAYBİN mardin ışık spor 10-1 star spor 2.Amatör
" 11:00 KIZILTEPE kızıltepe spor lisesi spor 8-0 kızıltepe gençler birliği spor "
" 13:00 KIZILTEPE kızıltepe idmanyurdu spor 1-5 1979 midyat spor "
" 15:00 KIZILTEPE kızıltepe cevher spor 0-0 mazıdağı spor "
29.09.2019 11:00 KIZILTEPE kızıltepe spor 0-3 mardin istasyon spor "
" 13:00 KIZILTEPE kızıltepe 2018 spor 5-2 savur spor "
" 15:00 KIZILTEPE kızıltepe barış spor 2-4 şeyhan spor "
" 15:00 ÖMERLİ ömerli spor 0-0 mardin yalım gençlik ve spor "
28.09.2019 15:00 DERİK DERİK SPOR 1-3 MİDYAT BELEDİYESİ SPOR 1.Amatör
29.09.2019 13:00 DERİK DERİK GENÇLİK SPOR 1-2 NUSAYBİN GENÇLERBİRLİĞİ "
" 15:00 DERİK MAZIDAĞI FOSFAT SPOR 2-0 MARDİN BŞB SPOR "
" 15:00 MİDYAT MİDYAT TURABDİN SPOR 0-1 KIZILTEPE 47 SPOR "
" 15:00 NUSAYBİN NUSAYBİN BELEDİYE SPOR 1-1 KIZILTEPE BELEDİYESİ SPOR "
05.10.2019 15:00 MİDYAT MİDYAT BELEDİYESİ SPOR 1-4 MAZIDAĞI FOSFAT SPOR "
" 11:00 KIZILTEPE KIZILTEPE BELEDİYESİ SPOR 3-0 MARDİN 47 SPOR "
" 13:00 KIZILTEPE KIZILTEPE 47 SPOR 2-2 NUSAYBİN BELEDİYE SPOR "
" 15:00 KIZILTEPE MARDİN BŞB SPOR 3-0 DERİK GENÇLİK VE SPOR "
06.10.2019 15:00 NUSAYBİN NUSAYBİN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 2-4 MİDYAT TURABDİN SPOR "
" 15:00 DERİK mazıdağı spor 0-1 kızıltepe spor lisesi spor 2.Amatör
" 11:00 KIZILTEPE star spor 1-2 kızıltepe cevher spor "
" 13:00 KIZILTEPE kızıltepe gençler birliği spor 1-5 kızıltepe idmanyurdu spor "
" 15:00 MİDYAT 1979 midyat spor 2-3 mardin ışık spor "
" 15:00 ÖMERLİ savur spor 4-0 kızıltepe barış spor "
" 15:00 KIZILTEPE mardin istasyon spor 3-5 kızıltepe 2018 spor "
" 15:00 ARTUKLU şeyhan spor 6-0 ömerli spor "
" 13:00 ARTUKLU mardin yalım gençlik ve spor 3-0 kızıltepe spor "
" 14:00 MARDİN MARDİN BÜYÜKŞEHİR BAŞAKSPOR 2-0 PATNOS 04 SPOR BAL
12.10.2019 12:00 KIZILTEPE kızıltepe spor lisesi spor 1-0 star spor 2.Amatör
erteleme 14:00 KIZILTEPE kızıltepe cevher spor 0-0 mardin ışık spor "
12.10.2019 14:00 MİDYAT 1979 Midyat spor 6-0 kızıltepe gençler birliği spor "
13.10.2019 12:00 KIZILTEPE kızıltepe idmanyurdu spor 3-2 Mazıdağı spor "
" 14:00 KIZILTEPE kızıltepe barış spor 3-7 mardin istasyon spor "
" 14:00 ÖMERLİ ömerli spor 0-5 savur spor "
" 14:00 ARTUKLU şeyhan spor 2-1 mardin yalım gençlik ve spor "
" 12:00 DERİK MAZIDAĞI FOSFAT SPOR 7-0 DERİK SPOR 1.Amatör
" 14:00 DERİK DERİK GENÇLİK SPOR 0-7 MİDYAT BELEDİYESİ SPOR "
" 14:00 MİDYAT MİDYAT TURABDİN SPOR 0-0 MARDİN BŞB SPOR "
erteleme 14:00 NUSAYBİN NUSAYBİN BELEDİYE SPOR 0-0 NUSAYBİN GENÇLERBİRLİĞİ "
13.10.2019 14:00 MARDİN MARDİN 47 SPOR 0-0 KIZILTEPE 47 SPOR "
" 14:00 D.BAKIR BAĞLAR BELEDİYESPOR 0-1 MARDİN BŞ. BAŞAKSPOR BAL
" 12:00 BATMAN 1955 BATMAN BELEDİYESPOR 0-0 NUSAYBİN GENÇLİK SPOR BYN
19.10.2019 13:00 MİDYAT MİDYAT BELEDİYESİ SPOR 1-3 MİDYAT TUARBDİN SPOR 1.Amatör
" 13:00 DERİK DERİK SPOR 4-0 DERİK GENÇLİK SPOR "
" 14:00 KIZILTEPE KIZILTEPE 47 SPOR 1-4 KIZILTEPE BELEDİYESİ SPOR "
erteleme   KIZILTEPE MARDİN BŞB SPOR 0-0 NUSAYBİN BELEDİYE SPOR "
20.10.2019 12:00 KIZILTEPE star spor 2-6 kızıltepe idmanyurdu spor 2.Amatör
" 13:00 DERİK mazıdağı spor 5-0 kızıltepe gençler birliği spor "
erteleme   NUSAYBİN mardin ışık spor 0-0 kızıltepe spor lisesi spor "
20.10.2019 13:00 MİDYAT 1979 midyat spor 2-1 kızıltepe cevher spor "
" 14:00 ÖMERLİ savur spor 3-2 şeyhan spor "
" 14:00 KIZILTEPE mardin istasyon spor 6-0 ömerli spor "
" 14:00 ARTUKLU mardin yalım gençlik ve spor 1-4 kızıltepe 2018 spor "
" 14:00 MARDİN MARDİN BŞ.BAŞAK SPOR 1-0 VAN YOL SPOR BAL
19.10.2019 12:00 MARDİN NUSAYBİN GENÇLİK SPOR 0-9 DUDULLU BYN
26.10.2019 10:00 KIZILTEPE kızıltepe gençler birliği spor 0-0 star spor 2.Amatör
" 12:00 KIZILTEPE kızıltepe idmanyurdu spor 0-0 mardin ışık spor "
" 14:00 KIZILTEPE kızıltepe spor lisesi spor 0-0 kızıltepe cevher spor "
27.10.2019 11:00 KIZILTEPE kızıltepe barış spor 0-0 kızıltepe 2018 spor "
" 13:00 MARDİN şeyhan spor 0-0 mardin istasyon spor "
" 13:00 ARTUKLU mardin yalım gençlik ve spor 0-0 savur spor "
" 13:00 DERİK DERİK GENÇLİK SPOR 0-0 MAZIDAĞI FOSFAT SPOR 1.Amatör
" 13:00 MİDYAT MİDYAT TURABDİN SPOR 0-0 DERİK SPOR "
" 13:00 NUSAYBİN NUSAYBİN BELEDİYE SPOR 0-0 MİDYAT BELEDİYESİ SPOR "
" 13:00 KIZILTEPE KIZILTEPE BELEDİYESİ SPOR 0-0 NUSAYBİN GENÇLERBİRLİĞİ "
" 13:00 BİTLİS BİTLİS ÖZGÜZELDERE SPOR 0-0 MARDİN BŞ BAŞAK SPOR BAL
"   SİVAS SİVAS GAZİ LİSESİ SPOR 0-0 NUSAYBİN GENÇLİK SPOR BYN